Taken

De takenlijst voor dit seizoen ziet er als volgt uit (LET OP: de eerstgenoemde is zaalwacht en is verantwoordelijk voor het klaarzetten van de velden en een half uur van tevoren aanwezig):

        Timer/scorer   Scheidsrechters
Zaterdag 18 september      
18:30 uur   Eagles 2 - Jump IJsselstein 3   Daan/Robin   Freek/Maurice
Zondag 3 oktober      
16:30 uur   Eagles 2 - S.B.U. 4   Sander T/Tomas   Steven/David
18:30 uur   Eagles 1 - Almere Pioneers 3   Ulrich/Wouter E   Rachid/Robbert
Zondag 17 oktober      
16:30 uur   Eagles 1 - De Dunckers 2   Roel/Martijn   Rachid/Wieger
18:30 uur   Eagles 2 - BCU Cangeroes 5   Freek/Sander T   David/Steven
Zaterdag 30 oktober      
18:30 uur   Eagles 2 - Archipel 1   Radim/Robin   Steven/Maurice
Zaterdag 13 november      
16:30 uur   Eagles 2 - Blue Drakes 2   Marshall/Jordy   Dennis/Hans
18:30 uur   Eagles 1 - HBV Jumpers 2   Ulrich/Wieger   Kees/Sander H
Zaterdag 27 november      
16:30 uur   Eagles 2 - Utrecht Bull's 5   Tomas/Daan   David/Jordy
18:30 uur   Eagles 1 - Silvertown Lions 1   Martijn/Ulrich   Roel/Sander H
Zaterdag 5 februari
16:30 uur   Bulls D4 - O.S.M. '75   Wouter / Roel   Robbert / Sander H
18:30 uur   Eagles 2 - O.S.M. '75 2   Bulls   Bulls
Zaterdag 19 februari
18:30 uur   Eagles 2 - SV Argon 1   Bulls   Bulls
20:30 uur   Bulls H1 - Trajanum   Tafelen: Roel / Wouter / Wieger 
Zaterdag 26 februari
18:30 uur   Bulls D4 - SBU D2   Marshall/Radim   Robin/Tomas
20:30 uur   Eagles 1 - B.Z. '72 1   Bulls   Bulls
Zondag 6 maart
14:30 uur   Eagles 1 - BCU Cangeroes 3   Wieger / Robbert   Dennis / Hans
16:30 uur   Eagles 2 - Novo Stars 2   Freek / Sander T   Kees / Radim
Zaterdag 19 maart
18:30 uur   Bulls H3 / Blue Drakes H1   Ulrich / Wouter   Rachid / Sander H
20:30 uur   Eagles 2 - Almere Pioneers 4   Bulls   Bulls
Zaterdag 23 april
18:30 uur   Eagles 1 - Goba 1   Martijn / Ulrich   Robbert / Rachid
20:30 uur   Eagles 2 - BV Leerdam 2   Marshall / Daan   Jordy / Maurice
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes