Taken

De takenlijst voor dit seizoen ziet er als volgt uit (LET OP: de eerstgenoemde is zaalwacht en is verantwoordelijk voor het klaarzetten van de velden en een half uur van tevoren aanwezig):

        Timer/scorer   Scheidsrechters
Saturday 24 September      
18:30 uur   Eagles 1 - Jumpers H2   Roel/Jaime   Rachid/Robbert
20:30 uur   Eagles 2 - BCU Cangeroes H5   Arnoud/Tomas   Maurice/David
20:30 uur   Bulls - Bulls   Wouter K/Radim /Babu
Saturday 29 October
18:30 uur   Bulls - Bulls   Wouter E/Miguel   Wieger/Sander
20:30 uur   Eagles 2 - B.Z. '72 H2   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
Sunday 13 November      
18:30 uur   Bulls - Bulls   Roel/Sven   Rachid/Wieger
20:30 uur   Eagles 2 - Quick Lions H2   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
Saturday 19 November      
18:30 uur   Eagles 1 - BC Shooters H2   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
20:30 uur   Bulls - Bulls   Martin/Tomas   Maurice/Steven
Saturday 3 December      
11:00 uur   Eagles 1 - A'mere Pion. H5   Jaime/Wouter E   Robbert/Sander
13:00 uur   Eagles 2 - Blue Drakes H2   Connor/Wouter K   Steven/David
Saturday 17 December      
19:00 uur   Eagles 1 - Crackerjacks H3   Wieger/Sven   Hans/Dennis
21:00 uur   Eagles 2 - Utrecht Bull's H5   Radim/Babu   Jeroen/Maurice
Saturday 7 January      
17:30 uur   Eagles 2 - Bourgondie H1   Andre/Connor   Jeroen/Maurice
19:30 uur   Eagles 1 - Helmink Heroes H1   Miguel/Wouter E   Wieger/Sander
Sunday 29 January      
18:30 uur   Eagles 2 - S.B.U. H5   Babu/Andre   Steven/David
20:30 uur   Bulls - Bulls   Jaime/Roel   Rachid/Robbert
Saturday 4 February      
16:30 uur   Eagles 2 - O.S.M. '75 H2   Martin/Arnoud   Hans/Dennis
18:30 uur   Eagles 1 - Bouncers H2   Sven/Miguel   Rachid/Robbert
Saturday 4 March      
18:30 uur   Eagles 1 - Goba H1   Sven/Wouter E   Sander/Roel
20:30 uur   Eagles 2 - Jump IJ'stein H2   Martin/Arnoud   Steven/David
Sunday 19 March      
16:30 uur   Eagles 2 - Break Stars H1   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
18:30 uur   Bulls - Bulls   Wieger/Miguel   Sander/Rachid
Sunday 2 April      
18:30 uur   Eagles 1 - D.B.V. Rowic H1   Sven/Wouter E   Robbert/Roel
20:30 uur   Eagles 2 - Woodpeckers H2   Tomas/Radim   Wouter K/Connor
             
TBD   Eagles 1 - Binnenland H5   Jaime/Roel   Rachid/Robbert
             
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes