Taken

De takenlijst voor dit seizoen ziet er als volgt uit (LET OP: de eerstgenoemde is zaalwacht en is verantwoordelijk voor het klaarzetten van de velden en een half uur vantevoren aanwezig):

        Timer/scorer   Scheidsrechters
Zaterdag 15 September      
16:15 uur   Eagles 2 - Red Stars 4   Steven/Tomas   Daan/Sander
18:15 uur   Eagles 1 - UVV S.V.O. 2   Theo/Robbert   Otto/Roy T
Zaterdag 29 September      
16:15 uur   Eagles 1 - Green Giants 1   Wouter/Roy P   Rachid/Stijn
18:15 uur   Eagles 2 - Midland 1   Thijs/Wieger   David/Maurice
Zaterdag 13 Oktober      
18:15 uur   Eagles 1 - Silvertown Lions 1   Otto/Roy T   Robbert/Theo
20:15 uur   Eagles 2 - Eem '78 1   Tomas/Daan   Maurice/Steven
Zaterdag 27 Oktober      
18:15 uur   Eagles 2 - Klipperstars 3   Wieger/David   Sander/Thijs
20:15 uur   Eagles 1 - Crackerjacks 2   Rachid/Stijn   Roy P/Wouter
Zondag 11 November      
18:15 uur   Eagles 1 - B.Z. '72 1   Robbert/Theo   Roy T/Otto
20:15 uur   Eagles 2 - S.B.U. 6   Daan/Maurice   Steven/Tomas
Zondag 18 November
16:15 uur   Eagles 2 - O.S.M. '75 2   David/Barry   Thijs/Wieger
18:15 uur   Eagles 1 - De Dunckers 1   Roy P/Wouter   Stijn/Rachid
20:15 uur   Bulls - Bulls   Freek/Tomas   Barry/Steven
Zaterdag 1 December      
16:15 uur   Eagles 1 - Cady '73 3   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
18:15 uur   Bulls H5 - Bulls H5   Barry/Steven   Tomas/Daan
Zondag 9 December      
18:15 uur   Eagles 2 - Utrecht Bull's 5   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
20:15 uur   Bulls (4x scheids)   Rachid/Roy T   Stijn/Wouter
Zaterdag 26 Januari      
20:15 uur   Eagles 1 - Break Stars 1   Stijn/Otto   Dennis/Hans
Zondag 10 Februari      
18:15 uur   Eagles 2 - Blue Drakes 2   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
20:15 uur   Bulls H5 - Bulls H5   Maurice/Wieger   Barry/Thijs
Zaterdag 2 Maart (ONDER VOORBEHOUD)
18:15 uur   Bulls - Bulls   Barry/Freek   Dennis/Hans
18:15 uur   Bulls - Bulls   Roy T/Theo   Rick/Kees
20:15 uur   Eagles 1 - BC Shooters 1   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
20:15 uur   Eagles 2 - LUSV Basketbal 5   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
Zondag 10 Maart      
16:15 uur   Eagles 1 - Red Stars 2   Theo/Robbert   Wouter/Roy P
18:15 uur   Eagles 2 - SV Argon 2   Sander/Daan   Barry/Tomas
Zaterdag 23 Maart      
16:15 uur   Eagles 1 - Almere Pioneers 3   Theo/Rachid   Otto/Roy P
18:15 uur   Eagles 2 - Punch 8   Steven/David   Maurice/Wieger
Zaterdag 30 Maart      
18:15 uur   Bulls - Bulls   Thijs/Maurice   Sander/Daan
20:15 uur   Eagles 2 - Cangeroes 5   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
Zondag 7 April      
18:15 uur   Eagles 1 - S.B.U. 2   Wouter/Robbert   Rachid/Roy T
Zaterdag 13 April      
18:15 uur   Eagles 2 - Cangeroes 6   Tomas/Sander   Steven/David
20:15 uur   Eagles 1 - SV Argon 1   Otto/Roy P   Robbert/Stijn
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes