Taken

De takenlijst voor dit seizoen ziet er als volgt uit (LET OP: de eerstgenoemde is zaalwacht en is verantwoordelijk voor het klaarzetten van de velden en een half uur van tevoren aanwezig):

        Timer/scorer   Scheidsrechters
Zaterdag 21 September      
18:15 uur   Eagles 1 - Break Stars 1   Robbert/Milan   Roel/Rachid
20:15 uur   Eagles 2 - Baros 8   Maurice/Tomas   Barry/Daan
20:15 uur   Bulls - Bulls   David/Steven   Bulls/Bulls
Zaterdag 5 Oktober      
18:15 uur   Bulls - Bulls   Maurice/Pieter   Freek/Sander
18:15 uur   Bulls - Bulls   Stefan/Milan   Rachid/Roel
20:15 uur   Eagles 1 - De Dunckers 1   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
20:15 uur   Eagles 2 - BV Leerdam 2   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
Zondag 13 Oktober      
18:15 uur   Eagles 2 - Waterdragers 1   David/Freek   Dennis/Hans
20:15 uur   Eagles 1 - Den Haag Seagulls   Roel/Martijn   Kees/Rick
Zondag 27 Oktober      
18:15 uur   Eagles 1 - Goba 1   Stijn/Wouter E   Sander H/Stefan
20:15 uur   Eagles 2 - SV Argon 2   Sander/Steven   Maurice/Pieter
Zondag 10 November      
16:15 uur   Eagles 2 - EBV Baros 7   Tomas/Wieger   Barry/Daan
18:15 uur   Eagles 1 - Almere Pioneers 2   Robbert/Sander H   Wouter E/Rachid
Zaterdag 23 November      
16:15 uur   Eagles 1 - Bouncers 4   Stefan/Stijn   Martijn/Sander H
18:15 uur   Eagles 2 - S.B.U. 6   Maurice/Pieter   David/Freek
Zondag 15 December      
16:15 uur   Eagles 1 - SVO Basketball 2   Wouter E/Stijn   Dennis/Hans
18:15 uur   Eagles 2 - O.S.M. '75 1   Tomas/Wieger   Kees/Rick
Zaterdag 11 Januari      
18:15 uur   Eagles 1 - Sparta Nijkerk 1   Theo/Martijn   Rachid/Robbert
20:15 uur   Eagles 2 - Bourgondie 1   David/Freek   Barry/Daan
Zaterdag 25 Januari      
16:15 uur   Eagles 2 - BCU Cangeroes 5   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
18:15 uur   Bulls - Bulls   Martijn/Sander H   Robbert/Roel
Zaterdag 15 Februari      
18:15 uur   Eagles 1 - BC Shooters 1   Sander H/Stefan   Dennis/Hans
20:15 uur   Eagles 2 - Utrecht Bull's 5   Tomas/Wieger   Kees/Rick
Zaterdag 29 Februari      
18:15 uur   Eagles 2 - Almere Pioneers 4   Barry/Daan   David/Freek
20:15 uur   Eagles 1 - Crackerjacks 1   Milan/Theo   Stijn/Wouter E
Zaterdag 7 Maart      
18:15 uur   Eagles 2 - Woodpeckers 2   Bulls/Bulls   Dennis/Hans
Zaterdag 21 Maart      
16:15 uur   Eagles 1 - B.Z. '72 1   Bulls/Bulls   Bulls/Bulls
18:15 uur   Bulls - Bulls   Sander/Steven   Maurice/Pieter
Zondag 5 April      
16:15 uur   Eagles 1 - Blue Drakes 1   Theo/Milan   Stefan/Stijn
18:15 uur   Eagles 2 - Blue Drakes 2   Sander/Steven   Pieter/Wieger
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes