Wedstrijden Heren 2

Wedstrijden Heren 2
za 12 sep 11:00 S.B.U. 6 SV Argon 1 45 - 67
za 12 sep 13:30 Bourgondie 1 Woodpeckers 2 49 - 84
za 12 sep 17:30 BC Shooters 2 UBV The Eagles 2 89 - 43
za 12 sep 18:15 Utrecht Bull's 5 Forwodians 2 39 - 48
vr 18 sep 19:45 SV Argon 1 Divine 2 82 - 31
za 19 sep 12:45 CBV Binnenland 5 Punch 8 51 - 34
za 19 sep 15:00 BC Utrecht Cangeroes 5 BC Shooters 2 46 - 106
za 19 sep 18:30 Woodpeckers 2 S.B.U. 6 61 - 45
za 19 sep 21:00 Blue Drakes 2 Utrecht Bull's 5 34 - 31
vr 25 sep 19:00 CBV Binnenland 5 BC Utrecht Cangeroes 5 67 - 46
za 26 sep 13:00 S.B.U. 6 Forwodians 2 34 - 45
za 26 sep 18:15 Utrecht Bull's 5 UBV The Eagles 2 33 - 58
za 26 sep 19:00 Bourgondie 1 Blue Drakes 2 34 - 39
zo 27 sep 17:00 Woodpeckers 2 Divine 2 62 - 59
vr 02 okt 19:45 SV Argon 1 CBV Binnenland 5 90 - 23
za 03 okt 14:30 Woodpeckers 2 Punch 8 131 - 46
za 03 okt 17:45 BC Shooters 2 Utrecht Bull's 5 74 - 33
za 03 okt 21:00 Blue Drakes 2 S.B.U. 6 32 - 23
zo 04 okt 18:15 UBV The Eagles 2 Bourgondie 1 70 - 34
vr 09 okt 20:45 SV Argon 1 BC Utrecht Cangeroes 5 103 - 24
za 10 okt 12:00 Divine 2 Blue Drakes 2 50 - 51
za 10 okt 13:30 CBV Binnenland 5 Woodpeckers 2 45 - 74
za 10 okt 20:00 Bourgondie 1 BC Shooters 2 56 - 59
zo 11 okt 12:00 Punch 8 Forwodians 2 32 - 69
zo 11 okt 15:00 S.B.U. 6 UBV The Eagles 2 55 - 77
za 20 feb 14:00 Divine 2 CBV Binnenland 5 0 - 0
za 20 feb 15:00 Blue Drakes 2 Jump IJsselstein 2 0 - 0
za 20 feb 16:00 Woodpeckers 2 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
za 20 feb 18:15 Utrecht Bull's 5 BC Shooters 2 0 - 0
za 27 feb 15:15 Jump IJsselstein 2 S.B.U. 6 0 - 0
za 27 feb 15:30 BC Utrecht Cangeroes 5 Woodpeckers 2 0 - 0
za 27 feb 16:15 Utrecht Bull's 5 Bourgondie 1 0 - 0
za 27 feb 17:45 BC Shooters 2 Divine 2 0 - 0
za 27 feb 18:15 UBV The Eagles 2 Punch 8 0 - 0
za 27 feb 19:00 Forwodians 2 SV Argon 1 0 - 0
za 27 feb 20:30 Blue Drakes 2 CBV Binnenland 5 0 - 0
vr 05 mrt 20:45 SV Argon 1 Blue Drakes 2 0 - 0
za 06 mrt 08:30 Punch 8 BC Shooters 2 0 - 0
za 06 mrt 14:00 Bourgondie 1 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
za 06 mrt 15:45 CBV Binnenland 5 UBV The Eagles 2 0 - 0
za 06 mrt 16:00 Divine 2 Jump IJsselstein 2 0 - 0
za 06 mrt 16:15 Woodpeckers 2 Forwodians 2 0 - 0
za 13 mrt 15:15 Jump IJsselstein 2 Punch 8 0 - 0
za 13 mrt 17:30 BC Shooters 2 CBV Binnenland 5 0 - 0
za 13 mrt 20:15 Utrecht Bull's 5 Divine 2 0 - 0
za 13 mrt 21:00 Blue Drakes 2 Woodpeckers 2 0 - 0
zo 14 mrt 14:15 UBV The Eagles 2 SV Argon 1 0 - 0
zo 14 mrt 14:45 BC Utrecht Cangeroes 5 Forwodians 2 0 - 0
zo 14 mrt 16:00 Bourgondie 1 S.B.U. 6 0 - 0
vr 19 mrt 19:00 SV Argon 1 BC Shooters 2 0 - 0
za 20 mrt 08:30 Punch 8 Utrecht Bull's 5 0 - 0
za 20 mrt 12:00 Divine 2 Bourgondie 1 0 - 0
za 20 mrt 13:30 CBV Binnenland 5 Jump IJsselstein 2 0 - 0
za 20 mrt 16:00 Forwodians 2 Blue Drakes 2 0 - 0
za 20 mrt 16:15 Woodpeckers 2 UBV The Eagles 2 0 - 0
zo 21 mrt 13:00 S.B.U. 6 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
za 27 mrt 16:15 UBV The Eagles 2 Forwodians 2 0 - 0
za 27 mrt 17:00 Jump IJsselstein 2 SV Argon 1 0 - 0
za 27 mrt 17:45 BC Shooters 2 Woodpeckers 2 0 - 0
za 27 mrt 19:00 Bourgondie 1 Punch 8 0 - 0
za 27 mrt 20:15 Utrecht Bull's 5 CBV Binnenland 5 0 - 0
zo 28 mrt 14:45 BC Utrecht Cangeroes 5 Blue Drakes 2 0 - 0
za 03 apr 11:00 S.B.U. 6 CBV Binnenland 5 0 - 0
vr 09 apr 20:45 SV Argon 1 Utrecht Bull's 5 0 - 0
za 10 apr 12:30 Punch 8 S.B.U. 6 0 - 0
za 10 apr 14:30 Woodpeckers 2 Jump IJsselstein 2 0 - 0
za 10 apr 15:00 Blue Drakes 2 UBV The Eagles 2 0 - 0
za 10 apr 16:00 Forwodians 2 BC Shooters 2 0 - 0
za 10 apr 16:00 Divine 2 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
za 10 apr 17:45 CBV Binnenland 5 Bourgondie 1 0 - 0
za 17 apr 08:30 Punch 8 Divine 2 0 - 0
za 17 apr 19:00 Bourgondie 1 SV Argon 1 0 - 0
za 17 apr 19:00 BC Shooters 2 Blue Drakes 2 0 - 0
za 17 apr 20:15 Utrecht Bull's 5 Woodpeckers 2 0 - 0
zo 18 apr 10:15 BC Utrecht Cangeroes 5 UBV The Eagles 2 0 - 0
vr 23 apr 19:45 SV Argon 1 S.B.U. 6 0 - 0
za 24 apr 11:00 S.B.U. 6 Punch 8 0 - 0
za 24 apr 12:45 Woodpeckers 2 Bourgondie 1 0 - 0
za 24 apr 16:15 Forwodians 2 Divine 2 0 - 0
za 24 apr 17:00 BC Utrecht Cangeroes 5 Punch 8 0 - 0
za 24 apr 20:15 UBV The Eagles 2 BC Shooters 2 0 - 0
za 24 apr 21:45 CBV Binnenland 5 Divine 2 0 - 0
zo 25 apr 15:15 Forwodians 2 Utrecht Bull's 5 0 - 0
za 01 mei 12:00 Punch 8 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
za 01 mei 16:00 Divine 2 Utrecht Bull's 5 0 - 0
za 08 mei 12:00 Punch 8 SV Argon 1 0 - 0
za 08 mei 17:00 Jump IJsselstein 2 Forwodians 2 0 - 0
zo 09 mei 17:00 Woodpeckers 2 Utrecht Bull's 5 0 - 0
vr 14 mei 20:30 S.B.U. 6 Woodpeckers 2 0 - 0
za 15 mei 11:00 Divine 2 SV Argon 1 0 - 0
za 15 mei 12:00 Punch 8 CBV Binnenland 5 0 - 0
za 15 mei 15:00 Jump IJsselstein 2 UBV The Eagles 2 0 - 0
za 15 mei 17:30 BC Shooters 2 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
za 15 mei 20:15 Utrecht Bull's 5 Blue Drakes 2 0 - 0
zo 16 mei 16:00 Bourgondie 1 Forwodians 2 0 - 0
vr 21 mei 19:00 SV Argon 1 Punch 8 0 - 0
za 22 mei 14:00 Divine 2 Woodpeckers 2 0 - 0
za 22 mei 15:00 Blue Drakes 2 Bourgondie 1 0 - 0
za 22 mei 17:30 BC Utrecht Cangeroes 5 CBV Binnenland 5 0 - 0
za 22 mei 17:45 BC Shooters 2 Jump IJsselstein 2 0 - 0
za 22 mei 20:15 UBV The Eagles 2 Utrecht Bull's 5 0 - 0
za 22 mei 20:45 Forwodians 2 S.B.U. 6 0 - 0
vr 28 mei 20:00 Jump IJsselstein 2 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
za 29 mei 13:00 Punch 8 Woodpeckers 2 0 - 0
za 29 mei 15:00 Divine 2 Forwodians 2 0 - 0
za 29 mei 17:45 CBV Binnenland 5 SV Argon 1 0 - 0
za 29 mei 19:00 Bourgondie 1 UBV The Eagles 2 0 - 0
zo 30 mei 11:00 S.B.U. 6 Blue Drakes 2 0 - 0
za 05 jun 16:15 Woodpeckers 2 SV Argon 1 0 - 0
za 05 jun 16:15 Woodpeckers 2 CBV Binnenland 5 0 - 0
za 05 jun 17:00 Jump IJsselstein 2 Utrecht Bull's 5 0 - 0
za 05 jun 17:30 BC Utrecht Cangeroes 5 SV Argon 1 0 - 0
za 05 jun 17:45 BC Shooters 2 Bourgondie 1 0 - 0
za 05 jun 18:00 Forwodians 2 Punch 8 0 - 0
za 05 jun 18:00 Blue Drakes 2 Divine 2 0 - 0
zo 06 jun 18:15 UBV The Eagles 2 S.B.U. 6 0 - 0
vr 11 jun 19:00 SV Argon 1 Woodpeckers 2 0 - 0
vr 11 jun 20:15 CBV Binnenland 5 Forwodians 2 0 - 0
vr 11 jun 20:30 S.B.U. 6 BC Shooters 2 0 - 0
za 12 jun 08:30 Punch 8 Blue Drakes 2 0 - 0
za 12 jun 08:30 Bourgondie 1 Jump IJsselstein 2 0 - 0
za 12 jun 15:00 Woodpeckers 2 Blue Drakes 2 0 - 0
za 12 jun 16:00 Divine 2 UBV The Eagles 2 0 - 0
zo 13 jun 14:15 Utrecht Bull's 5 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
wo 30 jun 08:30 UBV The Eagles 2 Divine 2 0 - 0
wo 30 jun 08:30 BC Utrecht Cangeroes 5 Divine 2 0 - 0
wo 30 jun 08:30 S.B.U. 6 Divine 2 0 - 0
wo 30 jun 09:00 Divine 2 Punch 8 0 - 0
wo 30 jun 12:30 Punch 8 UBV The Eagles 2 0 - 0
wo 30 jun 12:30 Punch 8 Bourgondie 1 0 - 0
wo 30 jun 13:00 Blue Drakes 2 Punch 8 0 - 0
wo 30 jun 13:00 S.B.U. 6 Utrecht Bull's 5 0 - 0
wo 30 jun 13:30 BC Utrecht Cangeroes 5 Utrecht Bull's 5 0 - 0
wo 30 jun 13:30 Forwodians 2 CBV Binnenland 5 0 - 0
wo 30 jun 15:00 Blue Drakes 2 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
wo 30 jun 15:15 CBV Binnenland 5 Utrecht Bull's 5 0 - 0
wo 30 jun 15:30 CBV Binnenland 5 S.B.U. 6 0 - 0
wo 30 jun 15:45 CBV Binnenland 5 BC Shooters 2 0 - 0
wo 30 jun 16:00 Bourgondie 1 Utrecht Bull's 5 0 - 0
wo 30 jun 16:00 BC Shooters 2 S.B.U. 6 0 - 0
wo 30 jun 16:00 Divine 2 BC Shooters 2 0 - 0
wo 30 jun 16:15 UBV The Eagles 2 Woodpeckers 2 0 - 0
wo 30 jun 16:15 UBV The Eagles 2 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
wo 30 jun 16:15 Forwodians 2 BC Utrecht Cangeroes 5 0 - 0
wo 30 jun 16:15 Woodpeckers 2 BC Shooters 2 0 - 0
wo 30 jun 16:15 BC Shooters 2 Forwodians 2 0 - 0
wo 30 jun 16:45 BC Utrecht Cangeroes 5 S.B.U. 6 0 - 0
wo 30 jun 17:00 CBV Binnenland 5 Blue Drakes 2 0 - 0
wo 30 jun 17:00 Blue Drakes 2 BC Shooters 2 0 - 0
wo 30 jun 17:00 S.B.U. 6 Bourgondie 1 0 - 0
wo 30 jun 17:00 Divine 2 S.B.U. 6 0 - 0
wo 30 jun 17:15 BC Utrecht Cangeroes 5 Bourgondie 1 0 - 0
wo 30 jun 17:30 BC Shooters 2 Punch 8 0 - 0
wo 30 jun 17:30 BC Shooters 2 SV Argon 1 0 - 0
wo 30 jun 17:50 Forwodians 2 Bourgondie 1 0 - 0
wo 30 jun 18:00 Forwodians 2 Woodpeckers 2 0 - 0
wo 30 jun 18:15 Utrecht Bull's 5 S.B.U. 6 0 - 0
wo 30 jun 18:15 Utrecht Bull's 5 Punch 8 0 - 0
wo 30 jun 18:15 Utrecht Bull's 5 SV Argon 1 0 - 0
wo 30 jun 18:15 UBV The Eagles 2 Blue Drakes 2 0 - 0
wo 30 jun 19:00 SV Argon 1 Forwodians 2 0 - 0
wo 30 jun 19:00 SV Argon 1 Bourgondie 1 0 - 0
wo 30 jun 20:00 Bourgondie 1 CBV Binnenland 5 0 - 0
wo 30 jun 20:00 Bourgondie 1 Divine 2 0 - 0
wo 30 jun 20:15 UBV The Eagles 2 CBV Binnenland 5 0 - 0
wo 30 jun 20:30 Forwodians 2 UBV The Eagles 2 0 - 0
wo 30 jun 20:45 SV Argon 1 UBV The Eagles 2 0 - 0
wo 30 jun 21:00 Blue Drakes 2 SV Argon 1 0 - 0
wo 30 jun 21:00 Blue Drakes 2 Forwodians 2 0 - 0

By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes